Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozhovory

Příspěvky

Zakletá koncovka

24. 1. 2010

Zdroj: hcvrchlabi.cz

Radovan Biegl hodnotil zápas Vrchlabí - Olomouc. Bohužel, dění sledoval opět ze střídačky.

 

Radovan Biegl odpovídal na dotazy fanoušků

28. 9. 2009

Autor: Jakub M. (Offline rozhovor probíhal na webu HC Vrchlabí)

Radovan Biegl odpovídal na dotazy fanoušků. Offline rozhovor se konal na webu týmu Vrchlabí a celkem přišlo 26 otázek.

 

Radovan Biegl: Brankář by neměl být v černé

12. 8. 2009

Zdroj: hcvrchlabi.cz

Během své sportovní kariéry prošel Radek extraligu, reprezentaci, slovenskou ligu a první ligu. Hokejem žije a rád o něm povídá. S manželkou a dvěma dcerami (17 a 14) žije u Pardubic, i když přesněji řečeno – za rodinou již desátou sezónu dojíždí. Chová čtyři psy a tři kočky. Počet domácích miláčků prý ještě není konečný. Kromě toho je Radek vášnivý houbař, takže ho můžete potkat v lese s košíkem. Dříve také rybařil, ale z nedostatku času přestal, snad se k vodě někdy vrátí, pokud je doma a má čas, relaxuje u manuální práce.

 

Všechno je tu na velmi dobré úrovni, říká o novém angažmá Radovan Biegl

6. 8. 2009

Zdroj: hcvrchlabi.cz

Návrat Tomáše Štůraly do Zlína z vrchlabského hostování? Pro vedení podkrkonošského celku již vyřešená záležitost. Vrchlabí totiž nahradilo čtyřiadvacetiletého gólmana, jenž v klubu odvedl v poslední sezoně skvělou práci, jiným kvalitním brankářem. Radovanu Bieglovi, novému strážci vrchlabské svatyně, může zkušenostmi konkurovat v první lize jen málokdo.

 

Odchod z extraligy Biegl jako degradaci nebere

21. 7. 2009

Zdroj: idnes.cz

Co mohou vrchlabští hokejisté očekávat od nového spoluhráče, který se zařadí do brankářské trojice? Na prvním místě hokejové zkušenosti. Těch má Radovan Biegl oproti svým brankářským kolegům až neuvěřitelně víc.

 

Posily z Moravy ve Vrchlabí

21. 7. 2009

Zdroj: hcvrchlabi.cz

V pondělí 20.07.2009 představil sportovní ředitel HC Vrchlabí Aleš Kmoníček další posily mužstva. Roční smlouvu podepsal extraligový brankář Radovan Biegl, který přichází ze Zlína. Zároveň s ním přijíždí z Brna na roční hostování útočník Milan Kostourek.

 

Věřil jsem, že Spartu potrápíme víc, řekl zlínský gólman Biegl

11. 3. 2009

Zdroj: idnes.cz

V sobotu pomohl Zlínu ke snížení čtvrtfinálové série play-off na 1:3 a na Spartě dostal znovu přednost před mladým Sedláčkem.

 

Biegl: Do Prahy pojedeme se vztyčenou hlavou

9. 3. 2009

Zdroj: zlinsky.denik.cz

ObrazekStane se impulzem k obratu série? Až změna na brankářském postu, kdy Jakuba Sedláčka nahradil 39letý Radovan Biegl, přispěla k prvnímu vítězství hokejistů Zlína nad pražskou Spartou ve čtvrtfinále play off.

 

Biegl: Zápas jsem si užíval

9. 3. 2009

Zdroj: daan.estranky.cz

ObrazekPostavil se do branky a čaroval. Díky jeho fantastickým zákrokům drží Berani stav série otevřený a odvrátili první mečbol. A vynutili si pátý zápas. Radovan Biegl byl jedním ze strůjců vítězství, které vrátilo celou sérii na led Sparty. Po zápase ještě stačil některými odpověďmi pobavit i novináře.

 

Brankář Radovan Biegl: Zápas se Spartou jsem si užíval. Dokud bude šance, porveme se o ni

9. 3. 2009

Zdroj: hokej.zlin.cz

ObrazekPo šesti týdnech se opět objevil v brance týmu RI OKNA Zlín v soutěžním zápase. A v těžké bitvě s pražskou Spartou pomohl Beranům odvrátit první sparťanský mečbol. "Zápas jsem si užíval. Mohlo to být poslední utkání sezony," řekl 39letý gólman Radovan Biegl po sobotním zlínském triumfu 4:2.