Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pondělí, 17.5.2010

Proběhly poslední aktualizace stránek. To znamená, že jsem doplnil Životopis, upravil sekce O Fanclubu i Redakce webu. To je všechno. 1. června 2010 Fanclub končí svou činnost. Již nebudou žádné aktualizace a žádné novinky. Stránky zůstanou "zakonzervované" na památku Radovana Biegla. Kdykoliv se můžete vrátit a vzpomínat. Už nejsem ani správce skupiny "Radovan Biegl" na Facebooku, i tam jsem svou práci ukončil, nebo lépe řečeno byl nucen ukončit. V následujících dnech vyjde ještě oficiální zpráva o ukončení činnosti a poté už můžete sledovat mou práci na domovských stránkách www.hockey-music.estranky.cz. Díky!

 

Sobota, 27.2.2010

Pro Radka Biegla a celý tým HC Vrchlabí už sezóna skončila. Osudným se týmu z Čech stalo osmifinále. Pro Fanclub tak nastává opět doba "klidu". Opět se bude aktualizovat, upravovat a čekat, jestli bude Radek pokračovat v kariéře. Vše budeme pečlivě sledovat a o všem Vás informovat. Díky za přízeň.

 

Neděle, 14.2.2010

Fanclub Radovana Biegla oslavil 1. narozeniny! Zakladatelem Fanclubu je Jakub Malovaný, který vede celou redakci Hockey - Music (ta se zaměřuje hlavně na hudbu) a svůj projekt uskutečnil 24. ledna 2009 po souhlasu Radovana Biegla. Webové stránky byly spuštěny od 1. února. "Hned při prvním setkání s Radovanem Bieglem, které proběhlo po tréninku na Zimním stadionu Luďka Čajky, jsem mu o svém nápadu řekl a nebyl proti, právě naopak, byl docela rád. Začal jsem tedy shromažďovat informace, články a fotografie, které zveřejňuji zde na webových stránkách Fanclubu," vykládá Jakub. A pokračuje: "Snažím se vše aktualizovat co nejdřív a sledovat hokejové kroky Radka. Jen návštěvnost by mohla být větší." Radovan Biegl se nyní soustředí na play-off, kdy Vrchlabí hraje předkolo s Třebíčí.

 

Sobota, 2.1.2010

Zdravím Vás v novém roce. Další dobrá zpráva postihla Fanclub Radovana Biegla. Na populárním Facebooku byla vytvořena skupina "Radovan Biegl" a mě byla udělena milá povinnost, stal jsem se jedním ze správců! A tak jsem začal pracovat i tam a vy neváhejte a přidávejte se, ať je nás co nejvíc! Můžete tam libovolně diskutovat, sdílet fotografie nebo videa. Stačí, když se zaregistrujete a následně vyhledáte skupinu, která má přesný název "Radovan Biegl (Oficiální skupina)". Není to nic složitého.

 

Čtvrtek, 17.12.2009

Celý podzim probíhaly na stránkách Hockey - Music i projektových stránkách (Fanclub Radovana Biegla, Seriál Členové Souboru kreténů) textové úpravy. Dnes skončily poslední dodělávky. O co šlo? O stejné písmo ve všech článcích, velikost textu, barevnost, funkčnost odkazů, fotografií, nebo videí. To vše je úspěšně hotové. A nezapomeňte, že v sobotu 19.12. slaví stránky Hockey - Music druhé narozeniny!

 

Úterý, 17.11.2009

Po dlouhé době vychází tisková zpráva, která vyjadřuje současné dění. Byl jsem nemocný, odešel mi počítač a navíc jsem ztratil i část dat. Více podrobností o krizi, která mě postihla naleznete ZDE (sekce Blog). Všechno budu aktualizovat během dneška.

 

Pondělí, 28.9.2009

Fanclub stoupá vzhůru! Tak by se dalo popsat momentální období. Na webu naleznete pár novinek, a to hlavně kolonku na úvodní straně Jak si vede... a taky Kartu hráče. V kolonce máte aktuální info o Radkovi (počet odchytaných zápasů, obdržené góly, atd.) i týmu kde působí, tedy o HC Vrchlabí (pořadí, počet bodů, atd.). Karta hráče působí jako rychlé představení Radka a odkazem se dostanete do podrobného životopisu. Ten budu v následujícím týdnu aktualizovat o další údaje a fakta.

 

Čtvrtek, 6.8.2009

Radovan Biegl dnes bojoval proti legendárnímu Dominátorovi. Dominik Hašek se vrací na českou scénu v dresu Pardubic a tak v rámci letního Tipsport cupu zavítal na led Vrchlabí. Výsledek naleznete v znovu aktuálním Zápisníku. Postupně aktualizuji i rubriky Kluby, Statistiky a v brzké době se bude aktualizovat i Životopis, O Fanclubu a Redakce webu.

 

Středa, 15.7.2009

Posílám letní pozdrav z dovolené, doufám, že si užíváte jak jen to jde! Omlouvám se všem za zanedbávání webových stránek Fanclubu Radka Biegla, vše budu aktualizovat než začne další sezóna. Nějak jsem to nestihl. A ještě jedna informace: zmiňované překvapení - obsáhlý rozhovor pořízený v zimě, o kterém jsem psal již dříve, se zde momentálně konat nebude, v současné době ho neplánuji zveřejnit, kvůli nízké návštěvnosti webových stránek.

 

Pondělí, 30.3.2009

Pro Radka Biegla už sice letošní sezóna skončila, ale ještě je na programu O2 extraligy finále play-off. Stále čekáme, který dres nakonec Radek oblékne, protože ve Zlíně končí (viz. článek - Kde bude Radovan Biegl chytat v sezóně 2009/2010? - který je pravidelně po nových informacích aktualizován). Fanclub ale určitě nekončí a i nadále bude Radovana podporovat! Po sezóně se můžete těšit na překvapení, které jsme pro Vás osobně s Radkem připravili... Dojde také na úpravy, aktualizace a další detaily.

 

Neděle, 15.3.2009

Dnes bylo pozměněno dělení článků v Menu. Naleznete nové sekce, jako jsou Krátké zprávy, Komentáře a rozbory nebo Reportáže.

 

Pondělí, 9.3.2009

Byla spuštěna sekce Videogalerie, kde naleznete směs videí, které jsou různé kvality a různého data. Dnes byly také přidány rozhovory s Radovanem Bieglem po vítězství nad Spartou ve 4. čtvrtfinále play-off. Objeví se Radovan Biegl v bráně i zítra v Praze?

 

Neděle, 8.3.2009

Webové stránky se dočkaly změn. Na úvodní straně už nejsou loga klubů, ve kterých Radovan Biegl chytal, ale deset vždy nejaktuálnějších a nejnovějších článků. Momentálně jsou to články starších dat, ale brzy přijdou aktuální. Také byly doplněny další archivní články a jsou tříděny do sekcí Rozhovory a Články.

 

Středa, 4.3.2009

Do rubriky Deník dnes přibyly první články. Rozhovory různého data, které se podařilo dohledal. Sekce slouží k uvěřejnění rozhovorů a článků, které jsem psal já, nebo které jsou všeobecně zaměřeny. Články zaměřeny na hokejové působení a pozápasové rozhovory jsou v sekci Z médií.

 

Středa, 25.2.2009

Zavedl jsem rubriku Síň slávy. Naleznete tam všechny úspěchy a ocenění, kterých Radovan Biegl dosáhl. Zatím ještě nemám 100% jistotu u roku působení v Jágr Teamu.

 

Úterý, 24.2.2009

Přidány Oblíbené odkazy. Jde o odkazy na kluby, ve kterých Radovan Biegl působil nebo působí. Jsou zapsány pod dobovým názvem (např.: TJ Dukla Jihlava).

 

Středa, 18.2.2009

Webové stránky se dočkaly velké a moc milé změny. Mají nové záhlaví! To původní zmizelo a nahradilo jej lepší, které vytvořil věrný fanoušek zlínského hokeje Dáán. Patří mu velké poděkování!

 

Sobota, 14.2.2009

Sekce Zápisník, která byla dnes otevřena, slouží k přehledu zápasů, které Radovan Biegl odchytal. Najdete kompletní sepis utkání za Prostějov a Zlín. Dál už to nebylo tak jednoduché dohledat. Sekce bude aktualizována po dalším startu v zápase.

 

Čtvrtek, 12.2.2009

Dnes byla otevřena bohatá fotogalerie, kde naleznete přehledně řazené fotografie, nejen Radovana Biegla ve výzbroji. Fotky jsou různých autorů, z různých zdrojů a určitě stojí za to!

 

Středa, 11.2.2009

Postupně přidávám materiál. Jako první jste mohly číst obsáhlý životopis Radovana Biegla. Dnes přibyla první část archivních článků a rozhovorů, jsou různého data a z různých zdrojů, určitě to stojí za to! Více v sekci Z médií. Na úvodní straně je kompletní přehled klubů, za které Radovan Biegl nastoupil.

 

Neděle, 8.2.2009

Je to přesně sedm dní, co byly spuštěny webové stránky Fanclubu Radovana Biegla. Ovšem nic zde za ten týden nepřibylo... Tento týden to bude všechno napraveno.

 

Neděle, 1.2.2009

Dnes jsou oficiálně vypuštěny do světa webové stránky Fanclubu brankáře Radovana Biegla. Ještě toho hodně chybí, ale v následujících dnech se to snad dá dohromady.