Jdi na obsah Jdi na menu
 


Reportáže

Příspěvky

Rošády ve Vrchlabí. Odchází Biegl, přichází Koutský.

17. 5. 2010

Zdroj: hcvrchlabi.cz

Nespokojenost s uplynulou sezonou zavládla v Podkrkonoší. Tým Vrchlabí nesplnil očekávání a místo bojů o špičku prvoligové tabulky musel do posledních vteřin bojovat o účast v play-off.

 

Vrchlabí získalo zkušeného brankáře a střelce

22. 7. 2009

Zdroj: MF DNES

Zkušeného muže do branky a soutěží, kterou jeho nový tým hraje, protřelého střelce. Přesně tyto dva typy hokejistů má od včerejška v kádru prvoligové Vrchlabí.

 

Biegl nastoupil poprvé v dresu Zlína

17. 2. 2009

Zdroj: hokej.zlin.cz

Zkušený osmatřicetiletý brankář Radovan Biegl nastoupil v pátek poprvé ve zlínském dresu. Rodáka z Pardubic prověřil přední celek ruské Superligy HK Dynamo Moskva. Biegl po domluvě s trenérem RI OKNA ZLÍN Ernestem Bokrošem odchytal první polovinu utkání. Na ledě vydržel až do 33. minuty, poté ho vystřídal junior Jakub Sedláček. I když inkasoval tři branky, předvedl řadu výborných zásahů.

 

Berani získali na střídavý start brankáře Radovana Biegla

16. 2. 2009

Zdroj: hokej.zlin.cz

Brankáře RI OKNA ZLÍN Igora Murína stále pronásledují zdravotní potíže a vedení klubu se rozhodlo nastalou situací řešit. Výsledkem je angažování brankáře Radovana Biegla, který do Zlína přichází na střídavý start. Osmatřicetiletý gólman, který v úvodu sezóny působil v Kolíně, bude stabilně chytat v prvoligovém Prostějově. Do přípravy týmu se zapojí v pondělí dopoledne a během reprezentační pauzy absolvuje tréninkový kemp.

 

Pomoci Zlínu? To se neodmítá, říká Biegl

15. 2. 2009

Zdroj: idnes.cz

Žádné lelkování a lehkou přípravu, ale tvrdý dvojfázový trénink naordinovali pro reprezentační přestávku zlínským hokejistům trenéři Ernest Bokroš s Jaroslavem Stuchlíkem. Na led vyjedou až dnes, včera začali spinningem.

 

Gólman Biegl kočuje jako v zámoří

13. 2. 2009

Zdroj: idnes.cz

I v zámořské NHL by to byla pořádná porce. Hokejový brankář Radovan Biegl zvládl během pěti dnů čtyři mistrovské zápasy. A ještě k tomu se k nim musel dopravit křížem krážem přes celou republiku.

 

Proč byl Biegl vyhozen? Manažer je skoupý

10. 2. 2009

Zdroj: idnes.cz

Radovan Biegl v Třinci končí. Zkušený brankář už s klubem netrénuje, hledá si angažmá. Proč byla dlouholetá opora hokejových Ocelářů vyhozena?

 

Biegl netrénuje, ale nuly sbírá jako zamlada

9. 2. 2009

Zdroj: idnes.cz

Netrénuje a přesto na ledě září. Hokejový brankář Radovan Biegl vyjíždí kvůli zdravotním potížím na led jen k zápasům, v posledních třech ale pustil za záda jedinou střelu a skvělým výkonem dovedl Vsetín ke dvěma výhrám a remíze.

 

#52: Vsetín jako srdeční záležitost

8. 2. 2009

Zdroj: hc-vsetin.cz

U východu ze zimního stadionu si odložil cenu pro nejlepšího hráče utkání a podepsal se fanouškovi. Pak narazil na novináře jednoho českého deníku a rozkřičel se na něj...

 

Biegl neudržel nervy, házel perníky

7. 2. 2009

Zdroj: idnes.cz

Na ledě potrápil pardubické hokejisty, po utkání novináře. Po prohře 1:4 je zasypal perníky. Radovan Biegl poprvé v sezoně odchytal celý zápas.