Jdi na obsah Jdi na menu
 


Fanclub ukončil svou činnost

1. 6. 2010

1. června 2010 ukončil Oficiální Fanclub Radovana Biegla svou činnost.

Obrazek

Fanclub vznikl 24. ledna 2009, kdy Radovan Biegl chytal za Zlín. 1. února 2009 byly založeny tyhle stránky, kde jsem shromažďoval informace, články, fotografie a vše ostatní kolem zkušeného brankáře.

Na jaře 2009 odešel Radovan ze Zlína do Vrchlabí a tak se přerušil náš kontakt. Přesto jsem jeho hokejové počínání sledoval celou další sezónu, která se příliš nepovedla. Vrchlabí vypadlo už v osmifinále play-off první ligy.

Vzhledem k mé práci, která se soustřeďuje hlavně na muziku (píši v oblasti muziky), jsem 1. června 2010 ukončil činnost Fanclubu. Už zde neprobíhají žádné aktualizace. Stránky zůstávají, jako památka na skvělého brankáře a člověka, kterým Radek Biegl určitě je. V tuhle chvíli nevím, kam povedou jeho další kroky. Možná ukončí svou bohatou kariéru, možná se vrátí zpět do extraligy. Kdo ví?

Další mou práci, kterou jsem vytvořil, nebo budu tvořit, můžete sledovat na domovských stránkách www.hockey-music.estranky.cz. Opět podotýkám, jde hlavně o muziku. Nic s hokejovou tématikou už na stránkách nenaleznete.

Všem vám moc děkuji za přízeň, za vaše připomínky, názory a vzpomínky. Byla to zajímavá práce, určitě ji beru jako cennou zkušenost. Díky!

 

Jakub Malovaný